close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

     

  • ZESPÓŁ

  • Paweł Radomski
    Radca-Minister, Zastępca Stałego Przedstawiciela RP przy NZ w Nowym Jorku
    tel: +1 212 744 2506
    e-mail: pawel.radomski@msz.gov.pl

     

    Margareta Kassangana-Jakubowska

    Radca-Minister, Zastępca Stałego Przedstawiciela RP przy NZ w Nowym Jorku

    tel: +1 646 559 7572

    e-mail: margareta.kassangana-jakubowska@msz.gov.pl

     

    Płk Jacek Stochel
    Radca, Starszy Doradca Wojskowy
    Zakres obowiązków: operacje pokojowe
    tel: +1 646 559 7570
    e-mail: jacek.stochel@msz.gov.pl

     

    Marcin Nędzi
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: administracja i finanse
    tel: +1 646 559 7555
    e-mail: marcin.nedzi@msz.gov.pl

     

    Adam Krzywosądzki
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa NZ
    tel: +1 646 559 7579
    e-mail: adam.krzywosadzki@msz.gov.pl

     

    Monika Ekler
    Radca
    Zakres obowiązków: zrównoważony rozwój
    tel: +1 646 559 7562
    e-mail: monika.ekler@msz.gov.pl

     

    Agata Duda-Płonka
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: prawa człowieka
    tel: +1 646 559 7578
    e-mail: agata.duda-plonka@msz.gov.pl

     

    Tomasz Stefanik
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: sprawy wyborcze
    tel: +1 646 559 7583
    e-mail: tomasz.stefanik@msz.gov.pl

     

    Mateusz Sakowicz
    Radca
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa NZ

    tel: +1 646 559 7559
    e-mail: mateusz.sakowicz@msz.gov.pl

     

             Joanna Honkisz
              I Sekretarz
              Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa NZ
              tel: +1 646 559 7581
              e-mail: joanna.honkisz@msz.gov.pl

     

    Jakub Chmielewski
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: budżet i finanse NZ
    tel: +1 646 559 7576
    e-mail: jakub.chmielewski@msz.gov.pl

     

    Karina Węgrzynowska
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: prawa człowieka
    tel: +1 646 559 7582
    e-mail: karina.wegrzynowska@msz.gov.pl

     

    Aleksandra Stępowska
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: problematyka ekonomiczno-społeczna
    tel: +1 646 559 7560
    e-mail: aleksandra.stepowska@msz.gov.pl

     

    Władysław Manteuffel
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: problematyka prawna
    tel: +1 646 559 7561
    e-mail: wladyslaw.manteuffel@msz.gov.pl

     

    Tomasz Tokarski

    II Sekretarz

    Zakres obowiązków:  rozbrojenie, sprawy humanitarne

    tel: +1 646 559 7571

    email: tomasz.tokarski@msz.gov.pl

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: