close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • ZESPÓŁ

  • Paweł Radomski
    Radca-Minister, Zastępca Stałego Przedstawiciela RP przy NZ w Nowym Jorku
    tel: +1 212 744 2506
    e-mail: pawel.radomski@msz.gov.pl

     

    Mariusz Lewicki
    Radca-Minister, Zastępca Stałego Przedstawiciela RP przy NZ w Nowym Jorku
    tel: +1 646 559 7553
    e-mail: mariusz.lewicki@msz.gov.pl

     

    Wydział Polityczny

     

    Kamil Mielus
    I Sekretarz, Kierownik Wydziału
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa ONZ
    tel: +1 646 559 7556
    e-mail: kamil.mielus@msz.gov.pl

     

    Płk Dariusz Kacperczyk
    Radca, Starszy Doradca Wojskowy
    Zakres obowiązków: operacje pokojowe
    tel: +1 646 559 7570
    e-mail: dariusz.kacperczyk@msz.gov.pl

     

    Aleksander Iwanicki
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa ONZ

    tel: +1 646 559 7573
    e-mail: aleksander.iwanicki@msz.gov.pl

     

    Karolina Krupa
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa ONZ
    tel: +1 646 559 7590
    e-mail: karolina.krupa@msz.gov.pl

     

    Magdalena Skowrońska
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa ONZ
    tel: +1 646 559 7582
    e-mail: magdalena.skowronska@msz.gov.pl

     

    Karolina Janiak
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa ONZ
    tel: +1 646 559 7579
    e-mail: karolina.janiak@msz.gov.pl

     

    Władysław Manteuffel
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: problematyka prawna
    tel: +1 646 559 7561
    e-mail: wladyslaw.manteuffel@msz.gov.pl

     

    Krzysztof Marcinek
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: election officer
    tel: +1 646 559 7583
    e-mail: krzysztof.marcinek@msz.gov.pl

     

    Tomasz Tokarski

    II Sekretarz

    Zakres obowiązków:  rozbrojenie, sprawy humanitarne

    tel: +1 646 559 7571

    email: tomasz.tokarski@msz.gov.pl

     

    Piotr Zawieja
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: Rada Bezpieczeństwa ONZ
    tel: +1 646 559 7581
    e-mail: piotr.zawieja@msz.gov.pl

     

    Katarzyna Zaworska-Furgała
    III Sekretarz
    Zakres obowiązków: problematyka prawna
    tel: +1 646 559 7577
    e-mail: katarzyna.zaworska@msz.gov.pl

     

    Wydział Ekonomiczno-Społeczny

     

    Agata Duda-Płonka
    I Sekretarz, Kierownik Wydziału
    Zakres obowiązków: prawa człowieka
    tel: +1 646 559 7578
    e-mail: agata.duda-plonka@msz.gov.pl

     

    Radosław Tyszkiewicz
    Radca
    Zakres obowiązków: problematyka ekonomiczno-społeczna, prasa i informacja
    tel: +1 646 559 7560
    e-mail: radoslaw.tyszkiewicz@msz.gov.pl

     

    Jakub Chmielewski
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: budżet i finanse NZ
    tel: +1 646 559 7576
    e-mail: jakub.chmielewski@msz.gov.pl

     

    Joanna Lalak
    I Sekretarz
    Zakres obowiązków: środowisko i rozwój
    tel: +1 646 559 7562
    e-mail: joanna.lalak@msz.gov.pl

     

    Bogna Ruminowicz
    II Sekretarz
    Zakres obowiązków: prawa człowieka
    tel: +1 646 559 7575
    e-mail: bogna.ruminowicz@msz.gov.pl

     

            

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: